Dziś Pani Dyrektor Beata Kozłowska podsumowała kolejne sukcesy naszych uczniów. Wyróżniła drobnymi upominkami uczennice, które brały udział w gminnym konkursie recytatorskim. Poza tym ogłoszone dziś zostały wyniki konkursu ortograficznego, przeprowadzonego po raz 14 przez Panią Katarzynę Mróz w kategorii klas 4-6. Trzecie miejsce zdobyła Natalia Grenda z klasy 5, drugie- Zofia Żach z klasy szóstej, a mistrzem ortografii został Janusz Ostrowski, również szóstoklasista. Wyróżniona dziś też została Weronika Szpejna z klasy 3, która jest mistrzynią gry w tenisa stołowego – 10 kwietnia odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Lidzbarka w kategorii Szkół Podstawowych klas I-III – dziewcząt – Weronika zdobyła I miejsce (puchar i złoty medal). Stanęła też w kategorii klas I – III chłopców i zdobyła brązowy medal (III miejsce). Wszystkim uczniom i nauczycielom bardzo serdecznie gratulujemy i cieszymy się, że możemy dzielić się z Państwem ich sukcesami.