Szkoła Podstawowa w Słupie

Category

Sukcesy

Konkurs recytatorski

23 X 2019 r. w MGOK w Lidzbarku odbył się powiatowy konkurs recytatorski. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: -w kategorii klas I-III: Alicja Kamińska z klasy I oraz Agata Lenga i Zofia Wieczorek z klasy II, -w kategorii klas IV-VI:… Czytaj więcej →

I Rodzinny Piknik Sportowy w Lidzbarku

Nasi uczniowie wzięli udział w I Rodzinnym Pikniku Sportowym na nowo otwartym stadionie lekkoatletycznym w Lidzbarku. Monika Bartkowska z klasy V zajęła III miejsce w biegu na 60m, Agata Józwowska z klasy VII – III miejsce w biegu na 100m,… Czytaj więcej →

Gminny turniej tenisa stołowego

Wielkie gratulacje dla Weroniki Szpejny z klasy 5, która wywalczyła 23 listopada na turnieju w Kiełpinach pierwsze miejsce w gminie w tenisie stołowym. Weronikę przygotował do zawodów Pan Dariusz Jagielski – gratulujemy sukcesu!

Mistrz Pięknego Czytania

Lena Mierzyńska i Mają Szmit z klasy trzeciej zdobyły dziś wyróżnienia w konkursie czytelniczym w Lidzbarku. Gratulujemy dziewczynkom oraz Pani Marii Żach, która przygotowała uczennice!

MALI PRZYJACIELE NATURY

Oliwia Pałasz i Adam Kowalkowski brali dziś udział w międzyszkolnym konkursie wiedzy przyrodniczej. Nasi uczniowie klasy „0”, pod opieką Pani Grażyny Kacprowicz, zdobyli w tym turnieju trzecie miejsce. Gratulujemy dzieciom i Pani wspaniałego wyniku. Brawo!!!

© 2020 Szkoła Podstawowa w Słupie — Powered by WordPress

Theme by Anders NorenUp ↑